| RahuPaulRoman29 a întrebat:

Salut, am făcut acum câteva săptămâni un retur la două produse și mă așteptam să primesc bani într-o zi sau două dar se pare că statusul de retur nu s-a updatat nici după două săptămâni. Am mai făcut acum 1 lună un retur la un produs plătit online și banii i-am primit a doua zi după ce am făcut returul.Cu agent-ul eMAG de pe chat nu rezolv nimic că după ce îi zic că au trecut 2 saptămâni de la data în care am facut returul si le-am pus produsele în easy box stă și o oră și tot nu îmi răspunde.Pot să fac ceva?

Răspuns Câştigător
| Jessicakecal21 a răspuns:

Buna! Incearca sa suni, se gaseste nr de tel acolo. Asa ca suni si spune i ca ai asteptat 2 sapt pana sa primesti. De obicei vei primi banii maxim 2 sapt, mai mult nu.

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Mergi intr-un magazin Emag daca ai posibilitatea. Si te ajuta cei de acolo.

| mihaidan12 a răspuns:

Nu poti, inseamna ca ai primit teapa.am patit la fel