| anonim_4396 a întrebat:

Salut am laptop acer extensa 5235 si nu stiu cum sa activez bluethooth, am buton la laptop dar cand apas pe el nu imi apare nimic, cand aveam windowsu vechi merge acum ca l-am schimbat nu mai merge, ce trebuie sa ii fac? funda primul restul vot.

Răspuns Câştigător
| furios4you a răspuns:

Id furios4you si te ajut. darkmirror: tu te auzi ce debitezi?

2 răspunsuri:
| DarkMirror a răspuns:

Bun. In primul rand: ai gresit categoria frate. Astea se pun la Tehnologie.
In al doilea rand: e posibil ca windows-u sa nu fie in totalitate compatibil cu laptopul tau daca s-a intamplat asta. Spre ex: tu ai laptop Acer si windows de HP. Intelegi? Si bluetooth-ul se poate activa si din PC. Vezi ca trebuie sa ai un icon de Bluetooth acolo la ceas. Daca nai, dai search in computer si scrii "Bluetooth". Sau, daca nu ai asa multe pe pc, ia-ti windows de Acer.

| tsevaoth a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile bluetooth si sa vezi daca ai activate toate setarile pentru conectare sau recunoastere a altor dispozitive.