| cr1571n3l a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor.va rog.cine poate sa ma ajute sa fac un film pe un CD sa pot sa il vad pe un DvD player (suporta si DIVX) sa mearga si subtitrare...sa imi lase adresa de email/idul. multumesc

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Bună, pune numele subtitrării la fel cum e numele filmului, exemplu, filmul se numește Case 39 2009 DVDRiP www.IWANNADOWNLOAD.com, iar subtitrarea Case 39 2009 DVDRiP www.IWANNADOWNLOAD.com.sub (sau).str cum îți convine ție, Succes

| Gabriel892 a răspuns:

Http://drv.computergate.ro/drv_database/Nero%208%20Micro.exe make data disk, subtitrarea o poti lua cu bsplayer

| GenetiX a răspuns (pentru Gabriel892):

Pai cum s-o ia cu BSPlayer daca el vrea sa redea pe un DVD?

| Gabriel892 a răspuns (pentru GenetiX):

Cu bsplayer o downloadeaza(fila cu.srt/sub la sfarsit ca poate nu intelegi nici asta) daca nu stii inseamna ca nu l-ai folosit, daca nu l-ai folosit de ce pui intrebari fara rost?