| BezeaToxica a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Vreau sa particip la un concurs de desen. Una dintre cerinte a fost sa filmez ce am facut. Am filmat dar eu nu stiu cum sa fac videoclipul de 3-4 minute...
Ma poate ajuta cineva? Am downloadat Movie Maker si sunt 4 ore de desenat pe care trebuie sa le fac de 3-4 minute. Cm as putea? Stiti un tutorial, ca eu nu am gasit...

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Ia Sony vegas. Tii apasat control stanga si tragi de video la dreapta pentru slow motion [il faci mai lung] si la stanga pentru fast forward [accelerezi videoul pana consideri tu]

| girlwattitude a răspuns:

Hey! Poti incerca varianta Speed-Drawing,dar pentru asta,ai nevoie de un program foarte bun de editat, pentru ca Movie Maker, este slab, comparativ cu cele mai bune softuri, de la ora actuala.Te intereseaza softul sau tutorialul? Da mesaj in privat si te ajut eu.