| Ninik a întrebat:

Am nevoie de ajutor; am facut de curand un video in movie maker, l-am salvat, toate bune si frumoase.
Acum am vazut ca am gresit ceva si vreau sa il reeditez dar nu stiu cum. Cand il deschid cu programul Movie Maker mi-l ia ca pe un video normal nu pot sa il mai editez (gen scrisul din el etc. )
Cum as putea sa il refac?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca l-ai salvat asa, nu poti sa il mai editezi iar. Singura sansa era sa il salvezi ca proiect, ulterior sa intrii in el si sa il editezi. Mai ai proiectul de la el?

| Ninik explică (pentru DoarBogdan):

Nu, nu il mai am sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ninik):

Pf... imi pare rau. Dar ai putea sa incerci sa faci altul in AVS video editor.
Este foarte bun si rapid. Ma rog, eu faceam diferite clipuri acolo big grin
Te pot ajuta daca vrei. (acum cat mai am vacanta laughing ).

| DarKTheSkyy a răspuns:

Nu il poti reedita.