| HellYeahChristine a întrebat:

Salut am nevoie de o informatie de la bucuresteni. Daca vin pe Sos Pantelimon de la Baneasa si cobor pe Bd Chisinau, cu ce mijloc de transport pot ajunge la Bd. Basarabia?

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Mergi cu 101 sau 335 o statie. si ajungi la intersectia bulevardului chisinau cu bd basarabia tongue

| HellYeahChristine explică (pentru PrecioussGirl):

Si daca trebuie sa merg mult pe bd basarabia? nu circula nici un ratb pe acolo sa pot sa-l iau?

| PrecioussGirl a răspuns (pentru HellYeahChristine):

Deci intra pe google si scrie bd basarabia si dai sus la harti. si uite-te. nu stiu in ce parte o iei tu. daca o iei catre republica atunci iei tramvaiul 36 pe care il poti lua chiar de pe bd chisinau.
daca o iei spre liceul dimitrie leonida atunci iei tramvaiul 16 sau 40 thinking

| HellYeahChristine explică (pentru PrecioussGirl):

Multumesc.

| PrecioussGirl a răspuns (pentru HellYeahChristine):

Cu placere. sper ca ai inteles big grin

| Cromwell a răspuns:

Autobuzul, sau taxiul happy

| HellYeahChristine explică (pentru Cromwell):

Da frate mersi dar ce autobuz? ca eu asta tot incerc sa aflu...