| imtheodore a întrebat:

Am o combina audio LG si una din boxe are difuzorul rupt, iar boxa nu are nici un surub si nu stiu cum sa o desfac sa o lipesc. Imi puteti da niste idei, ceva?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Verifica in partea de jos daca ai cumva doua adancituri unde poti introduce ceva.

Daca da, folosesti o surubelinta dreapta in una din gauri si tragi usor spre exterior, ar trebui sa iasa usor. Nu forta sa nu rupi ceva.

O poza cu boxa sau un link spre modelul combinei ar fi de ajutor.

| imtheodore explică:

Te pot contacta pe Facebook sau altceva pentru a-ti trimite poze cu boxa?

| Intruder19 a răspuns (pentru imtheodore):

Nu am Facebook, poti incarca imaginea/imaginile pe postimage.org si lasi link aici.