| IAlucardI a întrebat:

am o extraoptiune : Freestyle pe o cartela cosmote. cum o dezactivez?/ Dau fundita

Vreau un ajutor mai explicit ca. suni la 1234 dai 1 dupa 4 dupa 5. sau cum fac

Cat mai explicit ajutorus sa fie cum am scris mai sus,,,,, ca tot incerc de ceva timp si nu gasesc. Multumesc

2 răspunsuri:
| StefaniaRu a răspuns:

Daca deja s-a activat nu mai ii poti face nimic.Asa mi s-a intamplat si mie.

| IAlucardI explică:

Nu e activata. n-am mai avut credit de vreo 3 luni pe aceea cartela si acum vreau sa-mi bag. dar sa numi ia freestyle bani