| fetitza a întrebat:

Cum dezactivez o extraoptiune la cosmote?
ca am apelat la 1234. dar nu gasesc...(fundita)...

pup

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută la ei pe site, www.cosmote.ro
Pa, pa.

| BlackMan a răspuns:

Din moment ce ti-ai activat o extraoptiune nu mai merge sa tio dezactivezi din pacatestraight face. Adica daca o ai pe aia cu 2000 de min si iti expira pe 14. pana pe 14 ai minutele. dar de dezactivat nu merge.
dar daca vrei mai multe informatii poti suna la 1234happy
ma bucur ca te-am ajutat:*
funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate dezactiva, si se poate activa o alta optiune in schimb...acest lucru este posibil o singura data inr-o luna calendaristica.puff.incearca cu steluta100diez, merge si la cosmote. spor

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ca sa iti dezactivezi o extraoptiune in cosmote trebiue mai intai sa iti expire extraoptiunea valabila, iar apoi suni la *100# si acolo iti apar mai multe si tu dai la "extraoptiuni si numere favorite ", apoi dai la 'activare extraoptiuni ' si iti activezi ce extraoptiune vrei. Sper ca te-am ajutat! Pa pa! Pwp

| catafan a răspuns:

Cum pot sa dezactivez extraoptiunea activa pe cartela mea preplatita Cosmote?

Daca doresti dezactivarea extraoptiunii cu minute si mesaje pe care o ai activa pe contul cartelei tale Cosmote, este necesar sa apelezi Serviciul de Relatii cu Clientii la numarul 1234 - apel gratuit de la telefonul mobil COSMOTE sau la numerele: 021. 4041234 - apel taxabil ca orice apel national, apelabil din orice retea, respectiv 1616, apel tarifat cu 0. 3277 EUR (fara TVA)/apel sau sau 0.406 EUR( cu TVA inclus)/apel, apelabil doar din reteaua COSMOTE.

Trebuie sa ai in vedere ca dezactivarea se va produce doar cu o zi inainte de reactivarea automata a acesteia.

Daca doresti activarea unei alte extraoptiuni in timp ce deja ai extraoptiune activa, nu este necesar sa soliciti dezactivarea in prealabil. In momentul activarii extraoptiunii noi, cea veche se va dezactiva automat.

| Wanted2 a răspuns:

Trimite mesaj la 123 cu textul CREDIT, dar daca au trecut 24 de ore de la activare sau ai folosit din optiune nu mai merge.

| iza_4323 a răspuns:

Poţi solicita dezactivarea extraopţiunii cu un apel gratuit la 1234 -(tastezi 1 pentru lb romana si 0 pentru a vb cu un rep cosmote) Serviciul de Relaţii cu Clienţii COSMOTE. Dezactivarea se va aplica după expirarea perioadei de valabilitate de 1 lună (a extraopţiunii).