| HeloKity a întrebat:

Cum pot dezactiva o extraoptiune la cosmote? Mi s-au terminat mesajele si vreau sa o dezactivez ca sa imi activez alta a loc..am sunat si la 1234 dar nu prea mi-a fost de ajutor.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

"Daca doresti activarea unei alte extraoptiuni in timp ce deja ai extraoptiune activa, nu este necesar sa soliciti dezactivarea in prealabil. In momentul activarii extraoptiunii noi, cea veche se va dezactiva automat, cu pierderea beneficiilor neconsumate."

http://cosmoteromania.custhelp.com/......pe-cartela

| HeloKity explică (pentru evenso):

Deci daca imi activez acum o alta extraoptiune, cealalte se va dezactiva automat? mersi de raspuns. :*

| evenso a răspuns (pentru HeloKity):

Da, asa scrie acolo, in schimbi pierzi ce ai la optiunea actuala.
Cu placere happy

3 răspunsuri:
| combinatie a răspuns:

Poti suna si la *100# pentru alte optiuniwinking