| Hum1lREALIDAD a întrebat:

am o imprimanta canon Mp 220 si o data la cateva luni imi da o eroare U051... mi s-a spus ca trebuiesc unele noi. Le-am schimbat de 3 ori si acum iar imi da aceeasi eroare. Aveti idee de ce?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Asa patisem eu cu imprimanta care o am eu Hp PSC 1410 si imi da eroare, aveam de gand sa merg cu ea la un magazin unde imi cumpar cartuse mai ieftine dar era inchis. Oricum e ieftina asa ca imi voi cumpara una noua.