| Cosming a întrebat:

Salut.Am o imprimanta lexmark e120 si de vreo cateva ore imi indica un semn mic de intrebare, rosu, langa imprimanta, in dreapta jos. Aveti idee care e cauza si rezolvarea? Ms anticipat de raspuns.

2 răspunsuri:
| anasuperba a răspuns:

Imprimanta este pe laser sau pe cartus? Daca este pe laser si ai reincarcat-o necumparand un toner nou si cel care ti-a facut reincarcarea a atins tonerul se poate sa nu ti-l mai recunoasca imprimanta! Cumpara alt toner! iar daca este pe cartus cumpara alt cartus. Sper ca ti-am fost de ajutor fundita?

| Cosming explică:

Anasuperba, imprimanta e pe laser, dar are toner-ul nou, e cumparata de 2 saptamani cred...si eu n-am umblat in ea deloc...