| spike_4842 a întrebat:

Cat costa un cartus pentru imprimanta lexmark z-617?
Multumesc anticipat pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Http://www.e-tc.ro/......xmark.html

2 răspunsuri:
| dalea a răspuns:

Cartusele se pot reumple si le mai folosesti inca de cateva ori.Totul e sa se foloseasca o cerneala de calitate.

| spike_4842 explică:

@kratos: mersi pentru link. Pretul e destul de ridicat, in cazul asta ar fi mai buna achizitionarea unei imprimante noi. Nu vreau sa fie cartus original, doar sa fie compatibil.
@din astea: stiu, dar cartusul actual e foarte folosit, nu mai este bun, nu mai merge, de asta vreau achizitionarea unui cartus nou. Oricum, multumesc pentru raspunsuri big grin