| vadimb17 a întrebat:

am o intrebare cum pot sa-mi aflu propria parola de pe odnoklassniki daca stiu loginu? Funda

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Daca te-ai logat prin Mozilla, poti incerca Unelte>Optiuni>Securitate>Parole salvate>Arata parolele

3 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Click pe meniul Google Chrome (cheia din dreapta sus) >lucruri personale>gestionati parole salvate. Daca e acelasi pc de pe care ai mai fost logat si ai ales optiunea de salvare a parolei, trebuie sa o ai afisata acolo.

| CULLER a răspuns:

Cine doreshte sa afle loginul si parola unei persoane de pe odnoklassniki.ru sa se adreseze la skype: culerwyck

| vadimb17 explică:

Nu m-am logat prin google chrome