| Ady05 a întrebat:

Salut, am o intrebare! Daca un laptop sta tot timpul in priza, are nevoie? Sau trebuie de mai scos din cind in cind? Mersi!

Răspuns Câştigător
| mykyy a răspuns:

Nu are nimic. Laptopul meu de la munca sta in priza de ani de zile, mereu si nu are absolut nimic

2 răspunsuri:
| NightCrowler a răspuns:

Nu are nici o treaba. Eu am laptop de 2 ani imediat si o fost deschis non-stop aproape pentru ca fac upload pe un anumit site. Si e tot timpul in priza. Nu e nici o problema cu astawinking. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| BoOmboniKaa a răspuns:

Ar trebui sa'l pui la incarcat numai atunci cand iti cere ca s'ar putea strica ori calculatorul ori incarcatorul big grin