| wolfman22 a întrebat:

am o intrebare,doresc sa comand niste tenesi converse din SUA, insa ei nu trimit in EUROPA, asa ca matusa mea sta in new jersey, ii pot trimite ei comanda iar ea sa mi-o trimita mie in Romania, insa ajung? adica in siguranta? adica sa nu fie furati din pachet, si cat costa transporul din SUA in Romania, pachetul nu are mai mult de 1kg!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihai118 a răspuns:

Da, se poate. Din ce stiu eu transportul Romania - SUA variaza intre 10 si 20 de dolari

| wolfman22 explică (pentru Mihai118):

Dar se pot pierde.adica fura!

| Mihai118 a răspuns (pentru wolfman22):

Nu am auzit de asa ceva pana acum...