| dulandavid a întrebat:

Salut, am o intrebare in legatura cu facebook, de fiecare data cand imi incarc o fotografie noua mi se creeaza un nou album, cum as putea sa le pun toate in acelasi album?

Răspuns Câştigător
| valeria4u a răspuns:

Buna!
De exemplu, ai un album numit "Poze" (atentie, e doar un exemplu...)
Dai pe el si abia apoi dai incarcare imagini!
Deci asa sa faci mereu cand vrei sa mai incarci poze! happy
Bafta! Funda? big grin

| dulandavid explică (pentru valeria4u):

Fi mai explicita te rog, pe album am dat da nu gasesc unde sa incarc pozele pe respectivul album mersi!

| valeria4u a răspuns (pentru dulandavid):

Intr-un colt din dreapta, sus scrie incarcare imagini (dupa ce ai dat click pe albumul respectiv) happy