| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am o intrebare si anume:Am un repartitor cu citire radio si am apasat pe butonul din mijloc si imi apare asa:Un termometru mic cu un numar/semn 2 si apare la un numar care este 41 si pe urma imi mai apare un R si se afiseaza 441. Ce inseamna acel termometru mic si cu numarul/semnul 2 si ce inseamna acel 41 si ce inseamna acel R si ce inseamna acel 441 ca si numar? Si cum se citeste si cum pot afla ce index consumat am la repartitor in total? Va multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Repartitorul ăla nu are niște instrucțiuni, eventual o denumire exactă?