| andreizwx a întrebat:

Salut

Am o intrebare vreau sa fac un update la placa video si as vrea sa o cumpar pe aceasta http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/ vad ca nu cere alimentare in plus doar cea pe care o ia din slotul pc express nu am un pc puternic cam asta este pc-ul meu va putea sa faca "echipa" cu procesorul.

CPU Intel® Core™2 Duo Processor E8400 3.00GHZ
GPU ASUS GeForce GT220 1GB DDR2 128-bit Low Profile
RAM 4GB RAM DDR2 800MHZ
HDD SAMSUNG 320GB SATA 2
MOTHERBOARD ASUS P5KPL-AM-SE
WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64BIT
SURSA ALINE 500W

1 răspuns:
| DrGeorge a răspuns:

Salut,

Cred ca este o investiție cam mare in placa video pentru spec-ul menționat, dar da, nu sunt probleme de compatibilitate.