| BeLyNdA a întrebat:

Am si eu o problema.Am un card de memorie de 2 gb si vreau sa stiu cum pot pune muzica sau poze pe el(fara sa folosesc cablu de date)

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cu ajutorul cititoarelor de carduri (card reader). Depinde acum si de tipul de card pe care il ai.Nu costa mult si e portabil, asemeni unui stick ( exista si cele pentru calculatoare desigur).

| Andruşcă a răspuns:

Iti trebuie un cititor de card pe care-l conectezi la calculator.Bagi cardul in cititor si gata.Bagi pe el ce vrei.Un cititor costa cam 30-50 lei si il gasesti la orice magazin cu piese de calculatoare.

| D3eaa a răspuns:

Bluetooth.la pc logic ca si la telefon