| georgica97 a întrebat:

Salut am o placa video Nvidia gforce fx 5500 si as vrea sa stiu ce setari trebuie sa ii fac.

2 răspunsuri:
| 4oper a răspuns:

Setari pentru ce? daca pentru jocuri atunci nu trebuie sa ii faci nici o setare.vezi si tu sa ai driver-ul de la ea actualizat si cam asta e. daca aveai in vedere de monitor pai atunci baga si tu 75 Hertsi si deja rezolutia dupa monitorul care il ai 17, 19inch.

| georgica97 explică:

Vreau sa stiu ce setari trebuie sa ii fac cand joc un joc se mai blocheaza din cauza la placa ce setari ar trebuie sa ii fac?