| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o poza cu cineva,pot cumva afla sau il gasi pe net, pe orice retea? Am cautat pe google poza dar nu imi da nimic. Funda.

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din pacate (sau din fericire) INCA nu se supravegheaza lumea in asa masura sa poti gasi orice persoana pe internet (mai ales cu Google).

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă e din albumul ei personal, sau e realizată de tine, nu!
Până afli cum o cheamă, te vei indrăgosti de altcineva. ))

| Răzvi42 a răspuns (pentru floresdemayo):

Vreau sa aflu numele amantului ei laughing adica iubitului, ca ne-am despartithee hee

| floresdemayo a răspuns (pentru Răzvi42):

Ahaaa! ))

| darrio2007 a răspuns (pentru Răzvi42):

Cu el nu ai poză?

| Răzvi42 a răspuns (pentru darrio2007):

Co*ie, esti batut in cap? Pe el vreau sa aflu cum il cheama.

| darrio2007 a răspuns (pentru Răzvi42):

Vorbeste frumos, tinerețe, eu nu te-am jignit.
Esti obsedat rău după ea.

Răspuns utilizator avertizat
| RxTx a răspuns:

Google nu este de acord sa găsești oameni dupa poze dar alte motoare de cautare mai te ajuta de si nu vor sa te ajute orea tare
Cum ar fi sa vrei sa omori pe cineva si sa il tot cauți asa nu mai are nici o șansă

Din cauza asta nu orea vor motoarele de cautare sa te ajute

Încearcă
Yandex.ru

Si

yandex.com

| Mirel4412 a răspuns:

Nu poti face asta.

| anonimuIl a răspuns:

Nu poți.