| dacianu a întrebat:

am o problema : am instalat jocul need for speed II, si cand il pornesc imi da o eroare, (initmem - insufficient memory to continue file win\initmem. c line 242) Acelasi joc l-am instalat pe alt sistem si mergea. Eu am intel 3Ghz, video 256, ram 1G. Stiu ca este un joc vechi, din 1997 dar mie imi place, daca stie cineva ce are astept raspuns. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| dacianu explică:

Iulvas am incercat si varianta asta, si degeaba, tot acelasi mesaj

| iulvas a răspuns:

Incearca sa il instalezi in alta patitie si vezi ca jocul merge bine pe xp