| wembley a întrebat:

Salut, mi-am instalat de curand Euro Truck Simulator. Pornesc jocul, aleg tara de unde sa incep sa conduc iar cand dau continue pentru a conduce, la jumatatea barii de incarcare jocul se opreste, mentionez ca nu imi da nici o eroare, pur si simplu se inchide.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| piciu25 a răspuns:

Ori nu indeplinesti cerintele jocului, ori e vreo problema a jocului. si eu l-am avut si mi-a mers. nu aveam cerintele maxime da l-am jucat la minim. deci e posibil sa fie o eroare a jocului