| EdWaRdD a întrebat:

Salut am o problema am instalat ps 6 (photoshop 6) si am facut fotografia tot dar cand dau sa o memorez in computer o pot dar nu o pot sa o pun jpg sau png ca sa miarga sa o descarc pe internet cu cu psd etc nu merge va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| danikee a răspuns:

M-am confruntat si eu cu aceasta problema. La mine am aplicat pen tool si nu am mai putut salva poza.jpeg. Probabil si tu ai ales o optiune sau un efect care nu te lasa sa il salvezi in tip.jpeg. Incearca sa faci pas cu pas editarea pozei si dupa fiecare efect aplicat incearca sa salvezi poza. jpeg. Asa am aflat si eu problema. Bafta happy