| hardy1 a întrebat:

am o problema

cand apasam ctrl+alt+delete imi intra task manager unde puteam sa vad mai multe chestii: ce prog merg in acel moment, cati giga ram consuma programele etc.si in timp ce ma uitam am apasat pe ceva din greseala iar acum pot vedea doar ce programe merg nu mai pot vede cati giga consuma calcu si ce mai era pe acolo

ce sa fac sa fie ca inainte?

Răspuns Câştigător
| dudumihai a răspuns:

Trebuie sa dai de multe ori click pe fondul gri al ferestrei.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cred ca tu erai in tab-ul cu Services si ai intrat in alt tab. Incearca sa intrii in tab-ul Services.