| Gaby_7220 a întrebat:

Am o problema cu CS'ul, nu merge sa intru pe servere cu mod DeathRun, KreedZ (in rest e ok.) Deci, dau sa ma conectez pe un server cu acel mod, se incarca si mai sunt aproximativ 3 linii pana sa ma bage pe server dupa care se blocheaza tot PC'ul ramane astfel, FPS'ul ramane blocat, nu pot da nici Cancel, nici Alt + F4, nici Ctrl + Alt + Delete, trebuie sa restartez PC'ul am cautat pe net despre eventuale probleme ca asta si am gasit pe un site un raspuns in care zicea ca trebuie instalat un patch (v22 fiin cel mai bun), am instalat patchul v22, si dupa mergea foarte bine, ma conecta imediat fara probleme insa fericirea s-a dus dupa o zi, dupa care a inceput sa faca la fel. Am reinstalat CS de 3 ori, Am downloadat alt CS de pe net (am reinstalat si pathcul in CS'ul nou... nimic), am Instalat CS 1.8 de data asta, la inceput a mers binishor tot se mai bloca uneori insa il restartam si din a 3-4 incercare ma baga in cele din urma pe astfel de servere, insa nu a tinut mai mult de 1 zi, 2 dupa care nu m'a mai bagat deloc. Ati putea sa ma ajutati? (Modul DeathRun este preferatul meu si sincer nu pot renunta la el straight face)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformateaza windows-ulwinking si pe urma o sa-ti meargawinking

| Zadkiel a răspuns:

Daca nu merge dupa reinstalarea windows-ului, problema poate fi ori ca este slab pc-ul, ori ai probleme cu procesorul.