| usy313 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Imi sacadeaza muzica, filmele orice. De exemplu, intru in winamp, iar apoi dau sa intru pe yahoo sau opera. pana intra in program, muzica se aude sacadat...am dat in run comanda "chkdsk /f:, apoi am dat restart si l-am lasast sa-si faca treaba, dar degeaba ca tot asa face. Am sa incerc si o defragmentare dar nu sunt sigur ca va face ceva. Nu aveti si voi vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Snoopyyy a răspuns:

Curatal de praf...

| KเĐu540 a răspuns:

Problema ta vine de la sursa. Trebuie schimbata, am avut si eu aproape aceiasi problema.