| xAnonimBlack a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul aceea este ca microfonul nu imi merge tot timpul, adica ii cand sun pe cineva si ma aude mai rau si dupa aia toata ziua nu mai merge microfonu nu ma mai aude nimeni... chiar si daca il sting si il pornesc inapoi. Spuneti-mi care poate fi problema si ce sa fac? Multumesc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| m4rius17 a răspuns:

S-ar putea sa fi luat niste impuritati mici, mergi la un service de telefoane si spune-le problema, ei o sa-ti faca o curatire in telefon