| BeBe38 a întrebat:

Am niste casti GEMBIRD de vreo 3 saptamani si astazi am dat din greseala cu ele pe jos de la o inaltime cam mare si acum nu se mai aude partea stanga unde e microfonu dar microfonul merge.Se poate face ceva ori s-au stricat?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Daca se pricepe taica-tu poti sa-i spui sa se uite in ele, daca sunt contacte rupte, eu am reusit sa mi le repar pe ele mele ca nu mi se auzea microfonul, dar la mine erau partial dezlipite niste fire in ele si nu vreau contract tot timpul.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merge microfonul dar nu merge difuzorul din casca.Ia-ti altele noi.

| Elly0504 a răspuns:

Poti sa le duci in garantie daca are big grin

| KEric a răspuns:

De facut ceva poti face, il duci la reparat(gasesti pe net site'uri) dar am avut si eu (mie mi-au scapat in apa) si te sfatuiesc sa iei unele noi, reparatia poate fi mai scumpa decat o pereche noua...