| UserName250000 a întrebat:

Am o problema mare cu site-ul Peteava. Acest site nu mai reda videoclipuri de nici un fel. Am incercat cu orice browser si tot nu a mers. De exemplu cand vreau sa ma uit la ceva, nici macar nu se reda. Ce sa fac plz? Nu mai suport sa am problema asta.

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Este din cauza player-ului. functioneaza cu flash player,. administratorii site-ului trebuie sa actualizeze player-ul. nici mie nu imi reda niciun clip