| Scorpions13 a întrebat:

Salut, am o problema si sper ca ma puteti ajuta.
Am un monitor Philips 190S pana acum mi-a mers bine nu am avut nici o problema cu el, dar de ieri au inceput sa aparea niste dungi albe punctate si tremura imaginea foarte tare, am schimbat cablu de alimentare si tot face, iar cand apas deasupra monitorului cu mana se opreste pentru cca 3 minute apoi iar, face. Va rog ajutati-ma daca stiti si multumesc pentru. intelegere.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca ai garantie pe el du-l la garantie, curata-l de praf, poate de la caldura s-a ars ceva prin el si de-aia iti face asa

| Scorpions13 explică:

Am uitat sa precizez ca dupa ce il deschid merge cca 30-40 minute apoi face acele dungi si tremurari de imagine.

| Scorpions13 explică:

Am uitat sa precizez ca monitorul merge perfect timp de 30-40 minute apoi apr acele sungi si acele tremurari de imagine de care va vrobeam,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cipriane eu am o banuiala cum ca ti sar fi spart cristalele dinauntru dar mergi la un specialist mai mult de atat nu por sati zic daca n-am vazut monitorul sau dul la garantie