| ALEXxXANDERrR9 a întrebat:

Am cumparat un monitor Philips 190s de la amanet o saptamana nu a avunt nici o problema dat la un momendat a inceput sa se stinga sa sa se reaprinda din 4 in 4 sec si ledul imi arata ca e pornit.

Va rog sa ma ajutati.
Fundita celui care ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| Joker11 a răspuns:

Du-l inapoi la amanet si sa le spui ce s-a intamplat, poate iti da altul in loc,, daca nu, sa iti dea banii inapoi (Funda?)

1 răspuns:
| Darius392 a răspuns:

Cel mai bine il duci la reparatii pc-uri, vezi ce are si le explici celor de la amanet problema si le ceri banii pentru reparatie.