| Menace a întrebat:

Salut, am observat ca unii utilizatori pe TPU au bannere/reclame pe raspunsul/intrebarea lor, cum as putea sa pun si eu un banner/reclama acolo?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Reclamele ce apar pe TPU sunt puse de conducerea site-ului, nu de catre utilizatori si cei carora li se face reclama platesc pentru aceasta, cu acesti bani se sustine site-ul.

| Menace explică (pentru Ioandelasal):

Deci reclamele acelea puse in raspunsul unui utilizator sunt puse de site?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Menace):

Da, asa este. Cred ca nu te referi la link-urile puse de utilizatori in raspunsuri.

| Menace explică (pentru Ioandelasal):

Scuze ca am raspuns greu, ma refer la un banner care apare in dreapta raspunsului utilizatorului, adica in aceiasi caseta cu raspunsu

| Ioandelasal a răspuns (pentru Menace):

Cred ca te referi la funda, aceasta semnifica raspunsul castigator.