| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am primit de pe data de 10 aprilie până pe 10 mai factura de la curent estimată, dacă am transmis indexul pe 11 mai factura de regularizare îmi va veni pentru luna aceea, nu? Si dacă da, cât durează până ajunge și pe 10 iunie voi primii tot factura estimata sau atunci imi va veni regularizarea pentru ambele luni?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Deci tu ai primit pe 10 mai factura la curent? Atunci de ce ai trimis indexul pe 11 mai? Acel index care tu l ai trimis este factura de luna viitoare, acum tu trebuie sa platesti ceea ce ai consumat pe luna aprilie, dar daca tu nu ai trimis luna aprilie index ei cum au calculat factura?

| SebyOp a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Deci dacă eu am trimis indexul pe 11 mai, regularizarea imi vine pe 10 iunie? pentru luna lui aprilie? și dacă da, factura de pe 10 mai pana pe 10 iunie cand imi vine

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SebyOp):

Nu stiu, mergi maine la Enel cu factura si întreaba i.

| mi25 a răspuns:

Vezi ca ti-am scris la cealalta intrebare.

| mi25 a răspuns:

Nu te lua dupa CristiDinBucuresti, ea gandeste cu ce are in fotografie.

| robicaucenicu a răspuns:

Salut eu zic sa lasi facturile si sa bagi pl in zdapi ca e mai bine
Astept fundita!