| SpeedyTheRapper a întrebat:

Salut, am ramas corigent la matematica si nu am habar cum se procedeaza.Imi poate explica cineva? Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Vei veni la toamna pe 15 sept si vei face matematica big grin

| carmenushaa a răspuns:

Corigenta ca sa afli pe ce data o dai te duci la scoala si ai sa vezi ca sunt afisate pe geam...in august dau cei din cls a 12 a care au ramas pentru ca trebuie sa intre in bac in sesiunea a doua dar tu daca esti pana in clasa a 11 a am impresia ca ai sa o dai in septembrie... oricum intereseaza`te la scoala!

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Cum spune si Phantom, si mai trebuie sa vorbesti si cu profesorul. din cate imi aduc aminte, corijenta se da in august

| SpeedyTheRapper explică:

Multumesc pentru raspunsuri