| Andronic_Mirel_1994 a întrebat:

Buna am un Samsung galaxi core prime si mi s-a facut brusc ecranul negru la el si l-am resetat. pentru al reseta trebuie sa ma loghez pe google dar cand o fac nu ma lasa si ma da de la inceput. care e problema si ce trebuie sa fac.

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Cum ai resetat telefonul din tastele săgeți sau din meniu.Este cam ambigua formularea ta. Daca ești din Bucuresti intra pe www.servicetelefoane.ro si fa o programare.Stima.