| onlym3 a întrebat:

Salut,

Am si eu de primit un colet extern si vad ca de doua zile se afla la BSI Bucuresti (birou de schimb international), cat sta acolo pana sa fie avizat/trimis catre un oficiu postal in ideea in care eu sunt tot din Bucuresti si teoretic ar trebui sa nu dureze mult si ar fi prea batjocora daca ar face mai mult decat transportul din Singapore pana in tara ( in 5 zile a ajuns in Romania)?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| AddyTakaBlack a răspuns:

Mda... acum stai la mana celor de acolo.

| Sebastian_Sebi_1988 a răspuns:

Salut, la fel si eu, de pe 2 e in prelucrare la BSI, tot din Bucuresti sunt si sunt curios ce naiba il gadila atata.