| Skillisallineed a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de cateva raspunsuri despre Loteria Vizelor eu si un prieten vrem sa plecam in State :
1. Daca eu/el castig putem sa il iau cu mine? sa e valabil doar la familie
2. Unde fac aplicatia unde scrie acolo zice aplicati 2011 si cand intru imi cere nu stiu ce cod
3.Is mari sansele de castig?
4. Asta e in afara intrebarilor : pot cumpara viza?

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Dupa cite stiu o viza la negru era cam 10000$. dar mai sunt si alte portite, cum ar fi sa-ti descoperi stramosi unguri, sa iei cetatenie ungara si pleci legal, ca ungurii nu au nevoie de vize.

| Skillisallineed explică (pentru thealchemist):

Mersi mult, chiar m-ai ajutat

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ideea de baza e ca nu o sa cistigi dar o sa fii pus pe lista celor care vor sa emigreze si nu o sa primesti nici macar viza turistica pentru USA.

| Skillisallineed explică (pentru thealchemist):

Poti cumpara viza, si iti dau funda?

| Skillisallineed explică:

Imi scuzati scrisul ma grabeam