| Adr1aNNN7 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum pot sa redirectionez toate pozele si clipurile video pe care le fac cu telefonul in cardul de memorie? Adica a nu mi se mai salveze in memoria telefonului. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| wizopo2 a răspuns:

Mergi la setari la camera si cauti pe acolo o optiune unde scrie Stocare in... Si tu alegi in Card MicroSD.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon ai? nu se poate schimba din meniu stocare in card de memorie?

| Laliiiii a răspuns:

Eu am un Nokia C5-03 si daca ma bag la Aparat de Fotografiat [Camera] si ma duc la Optiuni [Options] Scrie ca unde vreau sa le stochez in Card de Memorie [Memory Card] sau in telefon [MoBile Phone] e ft simplu
Bafta! Funda!? happy