| tonyc7 a întrebat:

Cum setez ca pozele si filmuuletele pe care le fac cu telefonul sa nu se mai salveze in memoria interna a telefonului, ci in memoria cardului SD (care e mult mai cuprinzatoare)?

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Pe acolo pe la setările camerei de fotografiat
Deschizi camera ca si cand ai vrea sa faci poze apoi găsești setări de unde poti alege rezoluția si alte lucruri

| Bobbye a răspuns:

In setarile telefonului, exista o sectiune "Stocare", iar acolo ar trebui sa gasesti aceasta optiune de a salva fisierele direct pe card.