| cadmiumtdc a întrebat:

Salut,, am si eu o intrebare. Exista vreo varianta prin care sa suni pe cineva in Romania de de mobil pe mobil si pe telefonul celui care primeste apelul sa apara un prefix de alta tara?! fara sa fi in tara respectiva?!
Spre exemplu eu sun un prieten si prietenului in loc de +40 nr meu,,, ii apare in fata +3407numarul meu

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca ti-ai cumparat cartela in Spania da, alfel nu

| summertime a răspuns:

Nu prea e posibil, decat daca iti cumperi o cartela din alta tara sau intri la el in agenda si iti modifici numarul.