| bigboss23 a întrebat:

iar cine ma poate ajuta il/o rog sa o faca cat mai urgent. De curand am pierdut certificatul de nastere, iar eu as vrea sa stiu cum pot face altul nou? sau mai exact unde trebuie sa ma duc si ce sa fac pentru a-l face? happy Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LAYILA a răspuns:

Daca esti in strainatate mergi la ambasada daca nu mergi la primarie ti l face pe loc eu l am pierdut de 2 ori si la primarie l am facut

1 răspuns:
| Helăăăăăuu a răspuns:

Du-te la primaria localitatii/orasului tau, declara-l pierdut si iti face altul nou.