| Cristy987 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare si anume cum pot activa bluetooth-ul pe un laptop Acer aspire 5755g,am cautat programul pe site-ul oficial Acer,l-am instalat dar nu porneste programul.
Astept sfaturile voastre, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| MaurSEF a răspuns:

Hi,Acer; ul este destul de complex,ma refer la site,trebuie sa selectezi exact ce laptop ai si ce sistem de operare folosesti, pe langa asta, e si mofturos happy deci mai incearca, daca nu te ajut eu cu, doar sa; mi spui ce sistem de operare ai.