| ionelaioana73 a întrebat:

Am un laptop(Acer Aspire 5755g)caruia nu ii merge tastatura si mouse ul.L am desfacut o data sa il curat.Sa nu fi pus bine legaturile? Sau trebuie instalat un driver ceva? Funda cine raspunde corect

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pai, cred ca aici poate fi vorba de contacte. Tastatura si mouse-ul pot functiona independent de driver, de aceea tind sa cred ca e mai mult o problema hardware, si nu software. Reverifica legaturile intre componente.