| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare stie careva cat ar costa operatia cu laser pentru vedere? aproximativ? e foarte scumpa?

Răspuns Câştigător
| tickey a răspuns:

In primul rand, operatia e recomandata doar in cazuri extreme (Dioptrii foate mari, probleme are irisului, probleme are nervului optic). Ca sa faci o operatie doar pentru a nu purta ochelari e o prostie. Daca nu vrei sa porti ochelari, utilizeaza lentile de contact. O operatie costa de la 1000 de euro in sus, in functie de complicitatea operatiei.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mai bine porti ochelari, ca ochelarii ii mai poti schimba, ochii nu ii mai poti schimba.

| KenNine a răspuns:

Salut!
Te-ar ajunge la 1000 de euro dar fac si reduceri cu cupoane de 150 de lei si ai reducere 50%.

| TabletaSB a răspuns:

Tarifele sunt aici:
http://www.clinicaoculus.ro/tarife