| alienware a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu combina frigorifica, cand se dezgheata peretele frigiderului apa curge in frigider si se si se prelinge sub frigider. Ce pot face? Cum pot desfunda canalu de scurgere?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

In interior, in partea de jos a frigiderului trebuie sa fie un orificiu pentru scurgere care trebuie desfundat. Acolo incearca sa bagi un cablu de cupru sau aluminiu care sunt usor flexibile si in felul asta sa scoti mizeri care a patruns acolo.