| mihneatzu a întrebat:

Am un frigider de vreo 15 ani care nu mai raceste sau ingheata. Abia l-am umplut cu freon. Tot nu raceste. Nu am nici o scapare de freon prin instalatie sau prin peretele frigiderului am verificat. ce e de facut? FUNDA URGENT

Răspuns Câştigător
| NicoletaGabriela00 a răspuns:

Ce marca e frigiderul? Totusi.e batran si el...Are 15 ani. E de asteptat ca nu mai merge

3 răspunsuri:
| mihneatzu explică:

Westpoint cumparat in 2001

| mihneatzu explică:

M-am dus la un servis si mi-au spus ca ventilatorul care recircula aerul este copt. Lau schimbat si acum mere

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihneatzu):

Multumesc pentru raspuns! happy