| AlinDima a întrebat:

Cand eram mic eram gras. Acum am varsta de 14 ani. Am slabit foarte mult. Am 1.80 m si 63-64kg. Problema mea este ca am abdomenul plat dar in partea inferioara se afla un strat de grasime, iar in partea de sus nu este deloc grasmie. Cum pot sa scap de acest strat?
Tin sa mentionez ca am soldurile mai late, daca ajuta cu ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| readytofly a răspuns:

Iti recomand ciclismul, alergatul si facutul de "abdomene". Din punct de vedere al dietei, iti recomand sa inlocuiesti sucurile cu zahar cu apa. Intr-o luna, daca te tii, reduci din stratul respectiv. Succes happy

| AlinDima explică (pentru readytofly):

O sa mearga bine pentru ca nu prea consum sucuri?

| readytofly a răspuns (pentru AlinDima):

Da, este deja un pas important in fata