| SchooB a întrebat:

Am si eu o problema, de cateva zile nu imi merge facebook-ul, adica, cand intru pe facebook.com imi ramane asa ca si cum se incarca. Nu stiu ce sa fac... Am intrat pe mai multe browsere, pe chrome, opera, internet explorer dar nu merge. Imi puteti spune niste pareri despre ce problema credeti ca am sau ce pot sa fac? Multumesc! DAU FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| oղℓiղe a răspuns:

Nu cred ca are fb ceva cu pc. daca celelalte pagini merg si fb nu, asta nu e o metoda sa-ti reinstalezi pc-ul la orce pas..vezi sa nu aiba ceva browserul, sau ai ceva vreun virus pe care iti interzice sa mai intri pe fb!

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu inteleg, adica astia fac tot ce pot ei sa nu le mai folosesti site-ul de rahat si tu esti disperat sa intri pe site-ul?
O sa-si revina stai linistit(a).
Succes!

| lSummerl a răspuns:

Ăăăăăăăăăă Aaaaaaaaaaa Hmmmmmm

| Cernat_Maria_Alexia_1989 a răspuns:

Buna sa știi ca si eu am avut aceeași problema! Doar ca ar trebui sa îți reinstalezi calculatorul!
Pa!

| WR104 a răspuns (pentru Cernat_Maria_Alexia_1989):

Ti-ai reinstalat calculatorul ca nu mai puteai intra pe fbook?
Ce se intampla cu lumea, a-ti luat-o razna?
Numai bine!